PŘÍSPĚVKY


6.1.2018 Nový rok před pár dny začal a spolu s ním další – hlavní plesová smršť. Každoročně v tomto období moderuju závodně a tak se i letos uvidíme se v mnoha městech převážně na maturitních a firemních plesech. Namátkou v Ústí nad Orlicí, Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Žichlínku, Přerově, Olomouci, Opavě a mnoha dalších zajímavých místech. A protože v mnoha z nich jsem poprvé, děkuji všem za důvěru a v novém roce 2018 přeji ať se vám daří ve všem, co je pro vás důležité.

3.10.2017 Pestrý letní kalendář zaplnilo mnoho povedených akcí včetně tradičních gulášfestů v Přívratu a Vítějevsi plus festival LIFE Litomyšl. Potkat jsme se mohli v Břeclavi na firemní akci Selfnet a samozřejmě na Lanškrounské kopě. Ta slaví 49. ročník a zahrát mimo jiných přijel Arakain, Žlutý pes, a pro své farnoušky také  Ewa Farna. Podzimní klasikou už je i Českotřebovské vinobraní – letos s Olgou Lounovou a našlápnutými Walda gang. A taky oslavíme 750 let Krasíkova. A nejen to. Uf.

25.6.2017 Po ukončení plesové sezóny nepolevuju – z mnoha vydařených akcí  se vrátím alespoň k tradičně skvělé LITEX aerobic show Olgou Šípkovoumajáles v Lanškrouně nebo firemní akci v Hotelu Olšanka Praha a oslavili jsme i 700 let obce Maletín. Přede mnou je léto – jak jinak plné zajímavých akcí. První startuje již 11. Tropická charitativní pouť a 2. ročník mimořádně hezkého festivalu LIFE v Litomyšli v čele s UDG a 100zvířat. Tak jdeme na TO ?!

8.3.2017 Plesová sezóna mi zaplnila diář do posledního řádku a tak jsme se mohli potkávat prakticky po celé republice. Tento  týden i na skvělém plese v Opavě ve stylu „velkého Gatsbyho“.Na pódiu překrásného KD na Rybníčku  byl hlavní hostem sympaťák Janek Ledecký. Jasnou jedničkou sezóny byly opět maturitní plesy, ale stihnul jsem i Lední revue Selfnet v Ivančicích u Brna. Nemusel jsem ani moc mluvit, legrace byla hned, jak jsem vyjel na bruslích :o)

10.11.2016 Mrazivým, ale mimořádně příjemným Svatomartinským koštem v Blansku, kde zahrála bezva parta O5 a Radeček  a cimbálovka Grajcar, pro mě končí letošní open air. Mezi největší akce po prázdninách určitě patřila Lanškrounská Kopa s Annou K, LITEX aerobic show v Litomyšli s nejlepšími lektory, ale také Kurónské slavnosti v Náchodě. Plus řada firemních akcí po celé ČR. A hned v prosinci začíná první nápor maturitních plesů a firemních akcí. Těším se na vás.

 1.9.2016 Nebe nad hlavou jsem si v srpnu užil opravdu vrchovatě  – Gulášfesty ve Vítějevsi a Přívratu měly výborné počasí, skvělou návštěvnost, spoustu legrace a samozřejmě ty nejlepší guláše. V Přívratu navíc vystoupilo několik  protagonistů HIT muzikálu Děti  ráje. Na Den se sousedy v Dolní Čermné dorazilo více, než tisíc návštěvníků, těm zahrála legendární skupina Olympic s nezničitelným Petrem Jandou a výborní Divokej Bill revival.

1 2 3 7