SPOLUPRÁCE

Hudební skupina FANTASY music, s oblibou používající přívlastek LIVE SHOW, vznikla v roce 1995 a od té doby činí radost příznivcům po celé ČR i v zahraničí. Silou improvizace, stylovou různorodostí repertoáru, dokonalým vokálním provedením a suverénní profesionalitou dokáže zdvihnout náladu každému publiku. Pokud hledáte hudební skupinu s profesionálním přístupem, širokým repertoárem pro všechny generace, kvalitním vybavením a nejserioznějším přístupen za příznivou cenu, FANTASY music je tou správnou volbou.

Disponuje několika repertoáry pro všechny generace pro domácí i zahraniční klientelu. Hraje na plesech, tanečních zábavách, svatbách, rodinných oslavách, firemních večírcích, V.I.P. akcích apod. Zajistí kompletní servis včetně ozvučení, osvětlení, konferování večera, doprovodné programy, vše dle přání zákazníka.

Jednotliví členové mají bohaté zkušenosti ze zahraničí (Švýcarsko, Rakousko, Německo, Polsko, Kanárské ostrovy) a skupina hraje také pro tuto klientelu repertoár. Hovoří a zpívá anglicky, německy, rusky, italsky, polsky a samozřejmě česky a slovensky.

Působí po celé ČR i v zahraničí.

Kromě hudební produkce nabízí také KARAOKE show, soutěže, hry atd., ozvučení Vašich společenských akcí nejkvalitnější a nejvýkonnější profesionální aparaturou z celé široké konkurence, systémem DYNACORD D-LITE 2000 ve verzi 4xD12 + Powersub 315.

V nabídce je též zajištění diskoték pro všechny generace s širokým záběrem skladeb od 60.let po současnost a dětské diskotéky na akcích pro děti jako jsou dětské maškarní karnevaly, dětské dny apod. Diskotéku je možno nakombinovat s KARAOKE show nebo živou hudební produkcí.

 Ve výčtu nabízených služeb též nechybí zajištění reprodukované hudby do učebních lekcí tanečních kurzů včetně ozvučení sálu a mikrofonů pro taneční mistry dle požadavků.

Samozřejmostí je absolutní profesionalita, příznivá cena, vlastní doprava a možnost připravit program na Vaši akci dle Vašeho přání „na míru“.

Více informací naleznete na www.fantasymusic.cz